McNeel Rhinoceros 5

McNeel Rhinoceros 5

McNeel Rhinoceros (Rhino) je NURBS modelár vyvinutý firmou Robert McNeel & Associates. Tento softvér sa bežne používa pre priemyselný dizajn, architektúru, námorný dizajn, šperkárstvo, automobilový dizajn, CAD / CAM, rapid prototyping, reverzné inžinierstvo, rovnako ako multimédiá a grafický design priemyslu. Od svojho prvého vydania v roku 1998, sa stal Rhinoceros jedným zo štandardných 3D modelovacích nástrojov. McNeel Rhinoceros sa špecializuje na free-form modelovanie - nelineárne plochy. Plug-in vyvinutý firmou McNeel - Flamingo umožňuje tvorbu kvalitných vizualizácií založených na metóde priameho sledovania lúčov svetla ray - trace. Pre pokročilé fotorelistické vizualizáce a animácie slúžia moduly Brazil a Bongo. Na program je vyvíjaných viac ako 100 pluginov. / Maxwell Render, V-ray a mnoho ďalších/. Ďalšie pluginy pre CAM a CNC frézovanie, umožňujúce generovanie dráhy nástroja priamo v Rhine.

Modelovací nástroj pre dizajnérov, šperkárov a architektov. Rhino môžete vytvárať, editovať, analyzovať, dokumentovať, či animovať a prevádzať NURBS krivky, plochy a telesá bez obmedzenia zložitosti, stupňa alebo veľkosti. Rhino tiež podporuje polygónové siete a mraky bodov. Jeho presnosť a flexibilita umožňuje modelárom, aby preskúmali a pretvárali svoje myšlienky, bez toho aby museli tráviť veľa času učením „CAD“.

Tiež každá geometria vytvorená v Rhine je možná pre export do laserovej rezačky, frézy a 3D tlačiarní a to je naozaj to, čo robí Rhino odlišné od všeobecných nástrojov pre 3D modelovanie založené na polygónoch, kde si môžete vytvoriť skvelé obrázkové výstupy, ale bez výrobnej presnosti. Rhino je otvorené pre rôznu architektúru a tvary, umožňuje využitie aj Rhino pre vývojovej platformy: C++ SDK a radu skriptovacích metód (RhinoScript) umožňujúcich programátorom akejkoľvek úrovni a odbornosti prispôsobovať i automatizovať Rhino a rozšíriť svoje schopnosti. Dnes sú desiatky komerčných plug-inov pre Rhino pre hniezdenie, tvorbu terénu, parametrickú architektúru, vizualizácie, animácie, CAM, delené modelovanie, šperky, konštrukciu foriem, atď. S viac ako 300.000 komerčných užívateľov a viac ako 10.000 škôl, Rhinoceros umožňuje rýchlo rozvíjať svoje návrhy a presne vyjadrovať všetkým v oblasti výskumu, vývoja produktu, marketingu a výroby alebo procesu výstavby. Rhino a jeho rastúca popularita je založená na jeho rozmanitosti, multi-disciplinárnych funkciách, rýchlu krivku učenia , relatívne nízkej cene, a jeho schopnosť importu a exportu do viac než 30 formátov, ktoré umožňujú Rhinu pôsobiť ako nástroj spolupracujúci medzi programami v celej škále pracovného workflow pre dizajn a architektúru.

10Komentáre

  • Avatar
   Treat Assignment Help
   feb 14, 2020

   You have to share a good article. In this article a piece of great information and very useful article information. I am visiting for the first time on this site and read your article is fabulous the same as on my blog Assignment Help. In this blog, I get the information for Assignment Writing services in the UK. Our experts to provide the best Essay Writing Service for 100% plagiarism-free. If anyone requires to contact me for 24 hours.

   • Avatar
    John x
    júl 21, 2020

    The UI design firms appreciated how good the communication was and the way the branding agencies for startups kept them updated on the status of the project.

  • Avatar
   sophie
   mar 19, 2020

   Nice post. I was checking constantly this blog and I am impressed! Extremely helpful information specially the last part I care for such info a lot. I was seeking this particular information for a very long time. Thank you and good luck. This is wonderful site 192.168.l.l about 192.168.1.1

  • Avatar
   Ocean Event
   apr 5, 2020

   This post is very impressive on this topic. I feel completely that love and read more on this topic. I have really enjoyed reading your blog stations. Thanks for sharing. And the same is I have to suggest for everyone to contact us today for the best Event Organizer which is out of this world! A service that will provide you with nothing but the best. Events at Best Corporate Event Organizer understand that we cannot compromise on the service give to you, and this is why we are dedicated to performing for every Wedding Event Organizer.

  • Avatar
   Fiona Dev
   jún 30, 2020

   Their software is crucial to the implementation of innovative UX design firms product demonstrations. As a result, the platform drives sales through customer engagement

  • Avatar
   Jasson
   aug 12, 2020

   I truly appreciate your working guys, thumbs up!! Anal porn

Zanechať odpoveď

* Meno:
* E-mailpvá adresa: Nezverejnené
   Webová stránka: Webová adresa stránky shttp://)
* Komentár:
Typ kódu