Maxon Cinema 4D

Maxon Cinema 4D

Štyri rôzne moduly Cinema 4D, prispôsobené potrebám každéme 3D grafika. Robustné jadro, jednoduché ovládanie, podpora viacerých platforiem, česká lokalizácia.

CINEMA 4D Prime - 3D grafika začína tu, výborný 3D modelovací, vizualizačný a animačný program s neuveriteľným pomerom cena / možnosti / výkon. Vďaka moderným technologickým základom dokáže využívať výkon moderných PC naozaj na maximum.

CINEMA 4D Broadcast / Motion Graphics Powerhouse / - Ideálne riešenie pre tvorbu televízne 3D grafiky a reklamy. Systém MoGraph pre jednoduchú animáciu 3D predmetov, textov alebo častíc je z hľadiska rýchlosti práce stále neprekonateľný. Prepojenie na postprodukčné aplikácie. Po celom svete televízne stanice využívajú Broadcast do svojích programov.

CINEMA 4D Visualize - 3D pre dizajn, interiér a architektúru. Fotorealistické vizualizácie a animácie sú v dnešnej dobe základom úspechu. Dávajú vám konkurenčnú výhodu, sú dokonalým prostriedkom komunikácie medzi projektantmi a zákazníkmi. Kvalitný integrovaný render v spojení s modelovacím programov v jednom.

CINEMA 4D Studio - High End 3D. CINEMA 4D Studio obsahuje všetko, čo ponúka firma MAXON v oblasti 3D grafiky. Je to nekompromisné riešenie pre všetkých, ktorí chcú produkovať špičkové 3D modely, vizualizácie a animácie v čo najkratšom čase. Dokonalý nástroj aj pre celovečerné animované filmy.

74Komentáre

Zanechať odpoveď

* Meno:
* E-mailpvá adresa: Nezverejnené
   Webová stránka: Webová adresa stránky shttp://)
* Komentár:
Typ kódu